Jak Liposukcja to tylko laserowa

Mimo całego wysiłku, jaki wkładasz, aby pozbyć się mało atrakcyjnej skórki pomarańczowej, wciąż nie widzisz postępów? Sprawdzone diety, zdrowe odżywianie czy wyczerpujące ćwiczenia na siłowni wraz z zalecanym nawadnianiem organizmu wciąż nie redukują nadmiernej tkanki tłuszczowej z okolic ud, brzucha i pośladków? Może więc warto rozważyć zabieg liposukcji? Co jednak trzeba wiedzieć, zanim podejmie się taką decyzję?

Liposukcja laserowa

Od kilku lat coraz popularniejszym trendem panującym w klinikach medycyny estetycznej jest jak najmniejsza inwazyjność przeprowadzanych zabiegów. Dlatego coraz większą rozpoznawalnością, cieszy się liposukcja laserowa, która konsekwentnie wypiera tradycyjną metodę. Oprócz tego sławę liposukcji laserowej przyniosły gwiazdy dużego ekranu (jak Jennifer Aniston, Jessica Alba czy Britney Spears), przyznając się do tej konkretnej metody usunięcia tłuszczu z wybranych części ciała.

Zalety liposukcji laserowej:

  • Mniejsze obciążenie dla organizmu – Zabieg może trwać nawet do 30 minut i jest mało inwazyjny. Redukcja tkanki tłuszczowej odbywa się natychmiast, a pacjent już następnego dnia może wrócić do swoich zwykłych, codziennych czynności.
  • Termolifting – liposukcja wykonana za pomocą lasera powoduje również tzw. termolifting. Pod wpływem ciepła emitowanego przez laser, w naturalny sposób włókna kolagenowe są w stanie się odbudować. W efekcie skóra staje się bardziej napięta, sprężysta i jędrna
  • Brak efektu obwisłej skóry – zazwyczaj po nagłym usunięciu tłuszczy z organizmu skóra staje się obwisła. Jednak liposukcja wykonana laserem sprawia, że tkanka skórna jest w stanie w naturalny sposób zregenerować się i napiąć.
  • Natychmiastowe usunięcie tłuszczu – dzięki liposukcji laserowej tłuszcz natychmiastowa zostaje zlikwidowany. Oprócz tego zabieg modeluje i ujędrnia sylwetkę, wygładza skórę oraz likwiduje wszelkiego rodzaju odkształcenia.
  • Gwarantowane bezpieczeństwo – przez rozkwit oraz ulepszenie technologii odsysanie tłuszczu nigdy nie było bardziej bezpieczne niż teraz. Laser wprowadzony zostaje do organizmu, co więcej nie uszkadza tkanki z miejsca, z którego usunięty zostaje tłuszcz.

Podsumowując

Zabiegi medycyny estetycznej, w tym liposukcja, stają się coraz bardziej popularne. Ważną sprawą jest wybór profesjonalnej kliniki oraz doświadczonego lekarza, który umiejętnie przeprowadzi zabieg redukcji tkanki tłuszczowej z organizmu (więcej informacji: https://www.christofferingves.pl/pl/liposukcja-warszawa).